KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14498193
nr 1449 8193
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, "Stående naken modell (Ingrid)", FFGK, ej signerad. Bildmått: 18,5X12, yttermått inklusive ram: 47x39
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:35:55
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell